Ballina Lajme 20-vjeçari përplas me makinë këmbësorin në Durrës

20-vjeçari përplas me makinë këmbësorin në Durrës

58

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu

Një aksident ka ndodhur pak më parë në lagjen numër 13 në qytetin e Durrësit.

Aksidenti ka ndodhur në orën 18:55, ku 20-vjeçari S.B., duke drejtuar automjetin e tij,

ka aksidentuar V. A., 76 vjeç, këmbësor,

i cili ndodhet në spital duke marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit..…jetoilumtu.al/

Artikulli paraprak“Fama, përbëhet nga mendimet e të tjerëve dhe kërkon që ne ta jetojmë jetën tonë ashtu siç…”/ Thëniet Të Bukura Nga Yalom
Artikulli tjetërHetimi nxjerr zbuluar Anglinë dhe Francën! Dy vendet fajtore për mbytjen e 34 emigrantëve, morën 80 telefonata dhe nuk i shpëtuan