Ballina Uncategorized A e dini që pa respekt nuk ka dashuri të vërtetë?

A e dini që pa respekt nuk ka dashuri të vërtetë?

133

A e dini që pa respekt nuk ka dashuri të vërtetë? Duhet të jetosh në mënyrë të tillë që të mund të respektosh veten dhe të marrësh gjithmonë respekt, në të kundërt kryq marrëdhënieve në të cilat nuk ka respekt reciprok…

Artikulli paraprakQesh, dhe bota qesh me ty
Artikulli tjetërVetëm një herë në jetën tënde…