Ballina Showbiz A e njihni djalin në foto?

A e njihni djalin në foto?

132

Djali që shihni në foto sot është njëri ndër artistët më të p ëlqyer shqiptar.

Ai është Alban Skenderaj.

Këngëtari e ndau vet këtë imazh në rrjete sociale duke shkruar: Lëri ëndrrat të jenë krahët tua.

Ndryshe, projekti i fundit i Albanit është dueti me gruan e tij, Miriamin.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakLuana Vjollca shfaqet në gjendje të rëndë emocionale dhe jep një mesazh
Artikulli tjetërArjan Konomi flet për herë të parë rreth lidhjes së përfolur mes Bora Zemanit dhe Atdhe Xharavinës: Mos ia fut kot…