Ballina Info ShowBiz A është në lidhje? Loredana trazon rrjetin me përgjigjen e saj

A është në lidhje? Loredana trazon rrjetin me përgjigjen e saj

137

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu.

Loredana përtej muzikës komentohet shumë për jetën e saj private.

Ajo e ka trazuar rrjetin sërish lidhur me statusin e saj, shkruan lajmi.net.

Reperja u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj.

Njëra nga ato ishte nëse ajo është në lidhje apo jo.

“Po dhe jo”, shkruan Loredana në këtë postim të pak orëve të fundit në ‘Instagram’.

Ajo u komentua shumë edhe për një lidhje të mundshme me Noizyn., pas bashkëpunimit të tyre.

Ndryshe, Loredana ishte në lidhje me Mozzikun, me të cilin edhe ka një vajzë.

 

Image

 

 

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprak“Ndërkohë që të tjerët po merren me virgjërinë time”/ Fifi paralajmëron surprizën e papritur
Artikulli tjetër“Më vjen mirë, gëzohem!” Beatrix Ramosaj bën deklaratën e papritur për ribashkimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt