Ballina Showbiz ‘A ka Luizi lidhje me bixhozin?!’ Përgjigjen dy miqtë e tij

‘A ka Luizi lidhje me bixhozin?!’ Përgjigjen dy miqtë e tij

97

Hapja e kutisë së “Pandorës” nga Luizi, bëri që ai të dërgonte në nominim Oltën, Maestron dhe Kristin, dhe për këtë pati si favor takimin me dy miqtë e tij të ngushtë, Jonin dhe Marion.

Pas kësaj dalje publike, ata kanë realizuar disa intervista ku kanë folur për shumë pikpyetje në lidhje me banorin e shumëpërfolur, dhe një prej tyre është në ‘Glamour Zone’.

Brenda dhe jashtë shtëpisë është përmendur varësia e Luizit nga bixhozi, dhe nuk kishte si të mungonte kjo pyetje ndaj miqve të tij më të mirë

“Kjo nuk është e vërtetë.

Ky është një sulm ndaj Luizit, madje personin që e nisi këtë thashethem, Bledi Manen, produksioni e futi brenda në shtëpi që t`ia thoshte Luizit në sy.

Luizi nuk ka probleme me bixhozin”- u shprehën shokët e tij.

Si një faktor X në këtë reality show, patjetër që Luizi do jetë në qëndër të vëmendjes, jo vetëm për të tashmen, por edhe për të kaluarën e tij.

Ai ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve, duke u kthyer në një fenomen në rrjete sociale.

Artikulli paraprakCila është gjëja që të eksiton më shumë? Luizi pa komplekse, ja si i përgjigjet këngëtari pyetjes pikante
Artikulli tjetër‘Arbana më ngacmon për t’u bërë pjesë e Big Brother’, Antonio Kodrinaj: Luizi po na kënaq