Ballina Lajme Aksident në Cërrik. Makina përplas për vdekje këmbësorin. Shoferi largohet, por kapet...

Aksident në Cërrik. Makina përplas për vdekje këmbësorin. Shoferi largohet, por kapet nga policia

51

Cërrik- Aksident me vdekje në Cërrik. Makina përplas këmbësorin dhe përfundon në kanal.

Ngjarja ndodhi rreth orës 19:00, në lagjen nr. 3.

Një automjet aksidentoi me pasojë vdekjen, T. K., rreth 60 vjeç, banues në Cërrik, dhe u largua menjëherë nga vendi i aksidentit.

Por policia vendore ka reaguar shpejt, ka kapur dhe shoqëruar në ambientet e DVP Elbasan, E. H., 35 vjeç, banues në Cërrik, si autor i dyshuar i këtij aksidenti. N

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu

daj 35-vjeçarit do të kryhen veprimet e mëtejshme procedurale në lidhje me këtë ngjarje.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.noa.al

Artikulli paraprak“Olta teatrale, Maestro thashethemaxhi, Efi lozonjare, Luizi …”, Zhaklin komenton një për një banorët e BBV
Artikulli tjetër“A t’merr ty malli?”/ Pas deklaratave të Luizit, Butrint Imeri reagon menjëherë për Kiarën dhe i ‘shtang’ të gjithë (Foto)