Ballina Showbiz Aktori i njohur propozon një ide për ndërprerjen e grevës

Aktori i njohur propozon një ide për ndërprerjen e grevës

78

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu

Aktori i njohur Astrit Kabashi ka nje propozim për ndaljen e grevës së mësimdhënënsve.

Përmes një postimi në Facebook-un e tij ai nëpërmjet dy pikave ka kërkuar që të ndalet greva në arsim.

Fillimisht ai ka kërkuar që mësimdhënësit ta pranojnë ofertën e qeverisë dhe të dalin në punë.

Në anën tjetër, ekzekutivi të marr si obligim që ligji i pagave të hyjë në fuqi më 1 janar.

Artikulli paraprakU tha se e bëri për të qarë me deklaratën për ‘Dubai Porta Potty’/ Arta Anitaj “thumbon” Ermal Mamaqin
Artikulli tjetër5 shenja që tregojnë se ai/ajo nuk është emocionalisht i disponueshëm në marrëdhënie