Ballina Showbiz Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël...

Andresa Ambrosio bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël me djalin

88

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja e njohur nga emisioni “E diela shqiptare”, pak orë më parë ka postuar dhe një foto të ëmbël në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto, ku shihet dora e djalit të porsalindur. Kësaj foto të ëmbël, ajo i ka bashkëngjitur edhe një këngë mjaft domethënëse, “Mi prendero cura di te”.

Pra duket se ajo po i jep premtimin të voglit të saj se do të kujdeset gjithmonë për të.

Image

Artikulli paraprakProkuroria e Tiranës “shkund” Berishën, nis verifikimet për audio-përgjimin e “21 janarit”, ja sa vite burg rrezikon
Artikulli tjetërOlta si asnjëherë më parë thur lëvdata për Luizin dhe e pranon kush do fitojë ‘Big Brother Vip’