Ballina Info ShowBiz Antonela rikthehet në ‘Përputhen’ dhe i thotë të gjitha

Antonela rikthehet në ‘Përputhen’ dhe i thotë të gjitha

116

Antonela Berisha u rikthye sot në “Përputhen” për të folur për jetën e saj pas përfundimit të programit.

Ajo tregoi se me Mevlanin ka një shoqëri sipërfaqësore, ndërsa me Ledjanën nuk flet fare, duke e konsideruar një kapitull të mbyllur.

 

Ish-konkurrentja tha se pëlqimi për Mevlanin ka qenë i vërtetë dhe se ka qenë i njëjti person si brenda, ashtu dhe jashtë “Përputhen”. Antonela u shpreh e zhgënjyer nga disa ish-konkurrentë, teksa i quajti fallco.

“Përshëndetemi me shumë persona, por nuk jemi bërë. Mundohem të eci hapa para, edhe në Big Brother nuk shkova për miq. Shumë persona janë fake dhe nuk dua ta harxhoj kohën me ata. Më është bërë pabesi nga shumë persona”, tha ajo.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakShenjat që tregojnë se një person po ju gënjen
Artikulli tjetërStudimi zbulon se gratë stresohen më shumë nga burrat sesa nga fëmijët e tyre