Ballina Info ShowBiz Arjola Demiri e indinjuar: Më pyesin vetëm për shtëpinë, nuk thonë as...

Arjola Demiri e indinjuar: Më pyesin vetëm për shtëpinë, nuk thonë as mirëmëngjes..

122

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer jetën e saj pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP, ku qëndroi për disa muaj.

Aktorja mori dhuratë një shtëpi pak para finales së madhe, dëshirë që e kishte shprehur gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së famshme.

Së fundmi, ajo është shprehur se njerëzit kanë më shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, gjë që i është kthyer në bezdisje.

Nuk thonë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E more shtëpinë? M’u shndërrua në problem dhe bezdisje.”, u shpreh aktorja.https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakNë pranverë rilind jeta, 4 hapat që duhet të ndiqni çdo ditë për të rigjallëruar trupin dhe mendjen
Artikulli tjetërDepresoni nuk njeh moshë dhe gjini, cilat janë simptomat paralajmëruese që s’duhet t’i injoroni kurrë