Ballina Showbiz Armaldo eliminohet nga “Big Brother VIP”

Armaldo eliminohet nga “Big Brother VIP”

92

Publiku vendosi që mes Kristit, Luizit dhe Armaldos, ky i fundit të largohej nga shtëpia, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Luizi, Armaldo dhe Kristi ishin në nominim këtë javë.

Ata u dënuan nga Vëllai i Madh pasi thyen një nga rregullat kryesore të programit, u futën njëkohësisht në tualet, gjë që ky format e ndalon në mënyrë kategorike.

Përmes një zarfi të zi që hyri në shtëpi javën e kaluar, Vëllai i Madh komunikoi se për shkak të thyerjes së rregullave, Luizi, Armaldo dhe Kristi do dërgoheshin në tre në televotim.

Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Dea, a je mirë moj vajzë? “Luizi është lojtari më i dobët në “BBV””

Nëse përpiqeni të dështoni dhe keni sukses, cilën keni bërë?

Artikulli paraprakIlir Shaqirit nuk i mjafton fitorja e ‘Big Brother VIP 1’/ “Çmendet” rrjeti pas deklaratës së ish-banorit: Zgjedh të përballem me Luiz Ejllin (VIDEO)
Artikulli tjetërÇfarë po ‘kurdisin’ Olta-Luiz? Kundërshtarët bëhen “miq” për një ditë