Ballina Showbiz Armaldo Kllogjeri flet pas eliminimit! Mes Luizit e Oltës, ja kë “shpall”...

Armaldo Kllogjeri flet pas eliminimit! Mes Luizit e Oltës, ja kë “shpall” fitues

375

Armaldo Kllogjeri, njohur si ‘Maestro’ i shtëpisë së Big Brother, ka qenë banori që u largua nga shtëpia mbrëmjen e djeshme.

Ai ishte në një nominim me Luizin dhe Kristin.

Armaldo ka qenë i ftuar sot në ‘Fun Club’ për të folur më shumë rreth eksperiencës së tij brenda shtëpisë.

Armaldo nuk kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u shpreh se edhe nëse do të kishte një të tillë, nuk do kthehej në shtëpi.

Armaldo tha se është i lumtur që doli nga shtëpia, pasi ngelën duke e sharë.

Armaldo: Unë dua që ta fitojë Olta, është grua shumë e fortë. Dua që njerëzit të kuptojnë se gratë dhe vajzat janë shumë të forta dhe dine t’ja dalin.

Lexo të radhë

“Më ka këput malli”/ Luizi shpërthen në lot pas surprizës së papritur

“Dua të nxjerr edhe 2 persona”, kë dëshiron jashtë shtëpisë Luizi?

Olta më e vendosur se kurrë për hakmarrje ndaj Luizit: Unë do luaj…

Artikulli paraprakNga problemet me ligjin tek droni i Luizit, Kejvina rrëfehet si asnjëherë më parë: Ai donte të më mbronte, Olta më ka fryrë
Artikulli tjetërU shpërtheu granata teksa po punonin tokën, zbardhen emrat e tre të plagosurve