Ballina Info ShowBiz Atdhe Xharavina nuk ndalet, bën deklaratën e papritur për Borën

Atdhe Xharavina nuk ndalet, bën deklaratën e papritur për Borën

73

sh-konkurrenti i ‘Për’puthen’ Atdhe Xharavina është i njohur për deklaratat dhe statuset thumbuese në rrjetet sociale.

Pavarësisht se është mjaft aktiv me ‘kunjat’ e tij në Instagram, ish-konkurrenti nuk sqaron asnjëherë se kujt i drejtohen, duke lënë kështu të hapura dyshimet për ndjekësit.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa Atdheu publikoi një video në Instastory, ku në sfond dëgjohej muzika e reperit S4MM me titullin “Tradhtare.”

Ndërsa po dëgjon këngën, ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë e drejton kamerën duke e fokusuar tek titulli i këngës.

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakTetë dobësitë më të mëdha të shenjës së Demit
Artikulli tjetërÇfarë është syri i keq dhe pse i frikësohemi kaq shumë