Ballina Autorët Postime nga admin

admin

36 POSTIME 0 KOMENTET

Robots helped inspire deep learning might become

15
And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

Simple form creation and storage, built for developers.

15
And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

What Do I Need To Make It In Business?

14
And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

Five things you may have missed over the weekend

14
And when we woke up, we had these bodies. They're like, except I'm having them! Oh, I think we should just stay friends. You'll...

Të duash

0
Të duash do të thotë të ndajmë jetën së bashku, për të ndërtuar plane të veçanta vetëm për dy, të punojmë krah për krah,...

E BUKUR PËR TË LEXUAR

15
Një gjë të kërkoj... Më duaj për atë që jam dhe të jetë e vërtetë. Më duaj si peshku e do detin, se si...

Ishe shtatëzanë

14
Të dy u gëzuam pa masë kur më the se ishe shtatëzanë, që nga dita, që Zoti na bekoi me një fëmijë trupi jot...

Paraja

4
E habitshme sesi paraja e zbukuron dhe e vesh njeriun në siperfaqe por s'ja ndryshon dot shpirtin. E habitshme se si një buzëkuq i...

Mos Paragjyko

0
Një ditë një doktor hyn në spital duke shpejtuar sepse e kishin thirrur për nje operacion shumë urgjent. Ai i ishte përgjigjur thirrjes shumë shpejt,...

Një ditë Hëna i tha Diellit

14
Një ditë Hëna i tha Diellit: "Pse nuk do të kemi kurrë një shans për t'u takuar?" Dielli u përgjigj: "Është fati ynë ..." ...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL