Ballina Autorët Postime nga KDadmin

KDadmin

18652 POSTIME 1 KOMENTET
Portali "Jeto i Lumtur.al" është një faqe edukative dhe motivuese. Në të do të gjeni poezi, thënie, histori frymëzuese, fragmente romanesh e të tjera, që kanë për qëllim motivimin, frymëzimin dhe edukimin e lexuesve tanë... Aktualitetit Showbiz Lifestyle Për Reklama Të Biznesit Tuaj Na Kontaktoni: Facebook https://www.facebook.com/JetoiL.al Email j.i.lumtur.al@gmail.com

“Kodi i Panikut”, gazetarja e njohur tregon shifrat me të cilat

0
Gazetarja e Top Channel, Dorjana Bezat e ftuar në emisionin Top Story ka treguar se si kamufloheshin kokat e krimit në vendin tonë përmes...

Nesër sipas parashikimit të meteologëve pritet të jetë mot i mirë...

0
Sa i përket temperaturave nga dita e sotme me atë nesër do të ketë rritje të temperaturave me dy gradë në zonat e ulëta...

Për kë po kërcasin prangat? RENEA dhe Operacionalja blindojnë Vlorën

0
Policia e Vlorës është duke kryer kontrolle blic në qytet ku ka shoqëruar disa persona.  Burimet bëjnë me dije se policia po kryen kontrolle në...

“Kodi i Panikut”, gazetarja e njohur tregon shifrat me të cilat

0
Gazetarja e Top Channel, Dorjana Bezat e ftuar në emisionin Top Story ka treguar se si kamufloheshin kokat e krimit në vendin tonë përmes...

Artan Hoxha zbulon kush e nxori videon erotike të Luana Vjollcës

0
Gazetari Artan Hoxha ka treguar se si ka dalë videoja e Luana Vjollcës. Bëhet fjalë për një video ku një vajzë shfaqet toples dhe...

“Skuadra e vdekjes planifikoi eleminimin e dy prokuroreve

0
Artan Hoxha ka qenë i ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" në MCN TV, ku ka folur për disa të dhëna që kanë dalë në...

Katër shqiptarë u arrestuan për vrasjen e një 54-vjeçari grek,

0
Mediat greke kanë zbardhur të tjera detaje në lidhje një 4 shqiptarë të komunitetit rom, të cilët u arrestuan nga policia helene si autorë...

​Një tërmet me magnitudë 5.6 trondit…

0
Një tërmet me magnitudë 5.6 ballë të shkallës Rihter goditi Indonezinë të hënën, sipas autoriteteve. Tërmeti u raportua në zonën Kaimana të provincës së largët...

Gruaja vdes nga çokollata që i dha fallxhorja, parashikonte”

0
Hetuesit në Brazil janë të habitur nga historia e një gruaje të re që vdiq pasi hëngri një çokollatë që i dha lexuesja e...

E zë poshtë kali me dru, humb jetën 62-vjeçari

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Gjyras të Bashkisë Maliq.about:blank Një 62-vjeçar me iniciale A.Sh. ka shkuar për të prerë dru në malin...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL