Ballina Showbiz Banorët panë natën e parë të edicionit të BBV2, Luizi: Mu duk...

Banorët panë natën e parë të edicionit të BBV2, Luizi: Mu duk sikur kishin kaluar 2 vite…

50

Mbrëmjen e kaluar, banorët kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Kjo pasi ata fituan sfidën e kompanisë së dyshekëve “WoldFlex”, “Floor is Lava”.

Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan natën e parë të këtij edicioni, ndërsa nuk munguan komentet e bukura.

Olta: U kënaqëm shumë mbrëmë, ishte rikthim në kohë.

Dea: Mua më dha shumë forcë. Kujtova se sa shumë emocione kam patur atë natë.

Kiara: Unë u kënaqa duke parë gjyshen.

Luizi: Mua mu duk sikur kanë kaluar 2 vite.

Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Dea, a je mirë moj vajzë? “Luizi është lojtari më i dobët në “BBV””

Nëse përpiqeni të dështoni dhe keni sukses, cilën keni bërë?

Artikulli paraprakÇfarë po ‘kurdisin’ Olta-Luiz? Kundërshtarët bëhen “miq” për një ditë
Artikulli tjetër“Pastroj rrugët dhe jam krenare”, 58-vjeçarja nga Fieri: Kam ndjerë përbuzjen, por zgjodha ndershmërinë