Ballina Info ShowBiz Bes Kallaku merr vendimin e papritur: Do e nis këtë editorial me...

Bes Kallaku merr vendimin e papritur: Do e nis këtë editorial me një deklaratë të pazakontë…

113

Bes Kallaku merr vendimin e papritur: Do e nis këtë editorial me

 

Aktori dhe moderatori Bes Kallaku e nisi editorialin e tij në emisionin e humorit “Kosherja” me temën e postit të Presidentit. Ai tha në nisje të fjalës së tij se ka plasur një garë e madhe vetë-kërkesash për postin e Presidentit, duke shtuar me humor se duke qenë në këtë vrull vetë-propozimesh, “çfarë i mungon atij.”

Duke marrë shkas nga fakti se shumë personazhe kanë shprehur dëshirën për postin e presidentit, u shpreh ai.

Bes Kallaku merr vendimin e papritur: Do e nis këtë editorial me

“Do e nis këtë editorial me një deklaratë të pazakontë sepse ka plasur një garë e madhe vetë-kërkesash dhe propozimesh për postin e Presidetit. Duke qenë se jemi në vrullin e vetë-propozimeve, më lejoni që të them se çfarë më mungon dhe mua. Kam 1.2 milion folloëers-a në Instagram, bëj për të qeshur. Shkollën e lartë e kam. Nuk kam ndonjë interes që të merrem me politikë por çfarë ka Sazan Guri më shumë se unë.

Çfarë ka Genard Hajdini më shumë që të pretendojë që të jetë president. Gjithë kjo kërkesë për t’u vetëshpallur, sa hap televizorin del një kandidat i ri. Të gjithëve iu duket gjë e thjeshtë posti i presidentit, se do të japësh dekorata. Do të shkosh në takime, do të bësh herë pas here opozitën“, tha aktori i humorit.

Jeto I Lumtu

Artikulli paraprakDebati i ashpër mes Arjolës dhe Fifit: Më ke bërë të ndihem keq..
Artikulli tjetërÇfarë po ndodh me çiftin? Shtyhet martesa e Çiljetës dhe Alban Hoxhës/ Këngëtarja heq portierin e Partizanit nga…