A është në lidhje? Loredana trazon rrjetin me përgjigjen e saj

6
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu. Loredana përtej muzikës komentohet shumë për jetën e saj...

Gjiko dhe Fifi bëjnë paralajmërimin e këngës së re

2
Një tjetër hit do të publikohet gjatë kësaj kohe edhe nga artistët e njohur shqiptarë, Asdren Gjikolli – Gjiko dhe Filloreta Raçi-Fifi. Merr lajme ekskluzive   Doni...

“Poston shumë pak me Markun, ke frikë nga shtrigat?”/ Rudina Dembacaj i përgjigjet menjëherë...

0
Aktorja e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, prej më shumë se 2 vitesh ka kurorëzuar në martesë dashurinë e saj me Mark Frrokun. Që në...

“Pse qeshe, e ke shoqe?”/ Beniada sqaron deklaratën për Beatrix dhe Donald: Nuk ka...

15
Modelja e njohur, Beniada Nishani, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me mijëra ndjekësit e saj në profilin e “Instagram”-it. Gjatë këtij bashkëbisedimi, ajo...

FOTO/ Ish banorja e “Big Brother” bëhet nënë për herë të parë

6
  Ish banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është bërë nënë për herë të parë. Foshnja ka ardhur në jetë me datë 18 Qershor por blogerja...

“Për pak humba krahun”/ Arjan Konomi flet për gjendjen shëndetësore pas ndërhyrjes kirurgjikale

3
Opinionisti Arjan Konomi ka dhënë detaje rreth gjendjes së tij shëndestësore pasi dy ditë më parë iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në Jordani. Në një video të...

Beatrix ironizon keq Donaldin: Pres princin origjinal, jo…

0
Beatrix Ramosaj ka ironizuar Donald Veshajn me videon e saj të fundit. Dyshja që u ndanë vetëm pak ditë pas mbarimit të Big Brother VIP...

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi në një lidhje? Beniada Nishani zbulon si qëndron e...

11
Prej disa ditësh është përfolur për një lidhje mes Megi Pojanit dhe futbollistit, Endri Çekiçi, megjithëse asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar një gjë...

Nuk ka pajtim! Dafina hakmerret ndaj Taynës mes koncertit

0
Tayna dhe Dafina nuk flasin më për arsye që ende nuk dihen. Ndërkohë kënga e tyre bashkëpunim vazhdon të luhet në koncerte dhe në të...

Aurela Gaçe e prerë në përgjigjen e saj, nuk e fal tradhtinë

0
Këngëtarja e famshme shqiptare, Aurela Gaçe, është shprehur e prerë kundër tradhtisë gjatë pjesëmarrjes në emisonin “Goca dhe Gra”. E pyetur nëse e fal tradhtinë,...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

EDITORIAL