Konflikti mes fisesh në Rrëshen/ Dalin PAMJET e para, Saimir Reçi shpëtoi nga mjeti...

0
Dalin pamjet e para nga vendi i ngjarjes në Rrëshen, ku Enrik dhe Martin Bardhaj qëlluan me armë zjarri Saimir Reçin mbrëmjen e sotme....

Sherr mes policëve në Tiranë/ Efektivi i dehur ofendoi punonjësin e “Shqiponjave”, çfarë ndodhi...

0
Policia e kryeqytetit, sidomos në fundjavë shton patrullat në terren gjatë mbrëmjes për të siguruar rendin, por kjo nuk ka ndodhur mesnatën e së...

Qelluan me armë zjarri në drejtim të një banese në Mamurras, shpallen në kërkim...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Mamurrasit ku mësohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri drejt...

Shkodër, tre të rinj kapen me 17 kg drogë në valixhe..

1
Tre të rinj u arrestuan nga policia e Shkodrës, gjatë një operacioni të zhvilluar në aksin rrugor Koplik-Hani i Hotit, ku u ndalua mjeti...

‘Mirë se erdhe në botë’! Themeluesi i Facebook-ut bëhet baba për herë të tretë

0
HBA- Krijuesi i Facebook, Mark Zuckerberg, është bërë baba për herë të tretë. Zuckerberg ndau lajmin përmes një postimi në rrjetet sociale. “Mirë se erdhe...

SPAK letërporosinë Belgjikë për ‘spiunin’/ Nuredin Dumani: Fati e ka shitur Arjan Spahinë tek...

7
Vrasja e Arjan Spahisë, në Molenbek të Belgjikës në vitin 2020, duket se ka një 'spiun' brenda rradhëve të grupit që drejtohej nga vetë Spahia dhe Erjon Alibej në...

Arrestohet shqiptari në Greqi/ Grabiti katër dyqane me thikë..

0
GREQI- Një 27-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga autoritetet greke pasi akuzohet për grabitje. Mediat greke shkruajnë se shqiptari ka grabitur katër dyqane...

“Në hetim ish-zyrtarë të lartë të qeverisë ‘Rama’”/ Artan Hoxha bën paralajmërimin e fortë..

0
Në emisionin “Opinion” gazetari Artan Hoxha deklaroi policia ka bërë një operacion për arrestimin e Klodian Zotos në Korçë, por nuk ka mundur ta...

Izraeli mund ta sulmojë Iranin brenda muajsh nëse SHBA nuk ndërhyn, thotë ish gjenerali...

0
Koha e mundshme për të parandaluar një sulm të Izraelit ndaj programit bërthamor të Iranit po kalon me shpejtësi ka thënë gjenerali i pensionuar...

I riu nga Tirana ‘nuk mban më’, godet me grusht efektivin e policisë

0
Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka goditur për shkak të detyrës një punonjës policie. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në lagjen “Çamëria”,...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL