Ballina Lajme

Lajme

Këtu do të gjeni postime rreth Lajmeve në kohë reale
-it shqiptar dhe botëror

Ndodh fenomeni i pazakontë në këtë vend, ngordhin mijëra zogj, dyshohet se…

0
Të paktën 3500 zogj janë gjetur të ngordhur në brigjet e Kilit që nga 26 maji, sipas autoriteteve të vendit që po hetojnë fenomenin...

Shpërthen në flakë makina para Bashkisë së Durrësit, zbardhen dyshimet e para

0
Një makinë është përfshirë nga flakët në Durrës. Mësohet se mjeti ishte parkuar pranë bashkisë së Durrësit. Nga dyshimet e para, mendohet se zjarri në...

Shpërthimi i zjarrit në ndërtesën në Itali, raportohet numri i të plagosurve

0
Ka shkuar në 17 numri i të plagosurve në Itali si pasojë e shpërthimit të zjarrit  në një ndërtesë. Si pasojë e zjarrit dy persona...

I biri vrau partneren shtatzënë, nëna: Ai është një monstër!

0
Nëna e Alessandro Impagnatiello , i cili ka pranuar vrasjen e partneres së tij Giulia Tramontano, 7 muajshe shtatzënë me fëmijën e saj, foli për herë të parë...

A do të ketë fashë të energjisë gjatë vjeshtës? Ja si përgjigjet eksperti i...

5
Eksperti i ekonomisë Fatos Çoçoli foli në lidhje me mundësinë për të pasur fashë energjie këtë vit. I ftuar në Euroneës Albania, ai theksoi se...

Përplasen trenat në këtë vend, ka të lënduar

0
Tetë vagonë të Shalimar-Chennai Coromandel Express dolën nga shinat pas aksidentit, pranë stacionit hekurudhor Bahanaga. Autoritetet po nxitojnë me dhjetëra ekipe shpëtimi dhe kërkimi në...

Tërhoqi zvarrë greken, detaje nga aksidenti i rëndë në shtetin helen: Shqiptari nuk kishte...

0
Mediat helenase raportojnë për të tjera detaje lidhur me ngjarjen e rëndë në Selanik, ku një 27-vjeçar aksidentoi për vdekje të renë greke. Sipas dosjes...

Të shtëna me armë zjarri, humb jetën 19-vjeçari

0
Një qytet francez me 4,000 banorë u trondit nga të shtënat me armë që i morën jetën një 19-vjeçari dhe lanë të plagosur dy...

Publikohet Harta-Live, ja cilat qytete do të preken nga stuhitë e shiut në orët...

0
Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Kukës, ndërsa në qarqet e tjerë priten reshje të dobëta. TEMPERATURATNesër (e...

Vendosën tritol fasonerisë në Tiranë, merret vendimi për dy autorët

0
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Edmond Arapin ndërsa në arrest shtëpie 16-vjeçarin Arnold Vatoci, për vendosjen e një sasie tritoli në një...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL