Mund të lindë sërish diçka? Keisi nuk i “mbyll” derën Lorencit: Jemi shumë njësoj..

0
Hyrja e Lorencit në shtëpi, ka trazuar ujërat prej ditësh, e sidomos që nga e shtuna e deri më sot. Ai deklaroi në “Prime” se...

“Kemi pasur një lidhje me Mbresën”, Blasta bën deklaratën ‘bombë’

0
Drama në trekëndëshin Melisa-Blasta-Mbresa po vazhdon. Pasi u bë publik lajmi që dy shoqet e ngushta nuk flasin më dhe nuk ndiqen nga njëra-tjetra, Blasta...

Elvis Pupa habit me deklaratën në Big Brother VIP Albania: Kam vite që me...

0
Aktori i humorit, Elvis Pupa, prej kohësh është kthyer në një prej banorëve më të pëlqyer të Big Brother VIP Albania. Ai prej vitesh...

Antoneta i ulëret në fytyrë Luizit: ‘3 herë kam dash ta lë shtëpinë prej...

0
Antoneta dhe Luizi janë përfshirë në një debat të fortë ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Teksa ishin duke diskutuar, banorja i...

“Uaa e tmerrshme, pu pu pu hiiiii”/ Çfarë e habiti Oltën kaq shumë tek...

0
Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” Olta është “armikja” e përbetuar e Luizit, e cila nuk humbet asnjë detaj nga ky i fundit. Së fundmi,...

Çfarë ‘e detyroi’ për këtë vendim? Pas daljes nga “BBV”, Kiara Tito habit me...

0
Megjithëse vetë ajo e ka përmendur disa herë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, pas daljes nga ky format, Kiara Tito ka vendosur të...

Një lidhje e re brenda shtëpisë së BBVA”? Lorenci i shprehet Kejsit: Isha xheloz...

0
Lorenci dhe Keisi edhe njëherë folën për deklaratën që ai bëri në “Prime” e së shtunës. Keisi i tha Lorencit se nëse ata të dy...

U largua të shtunën, kjo është e mira e madhe që i ka ndodhur...

0
Dalja nga “Big Brother VIP” nuk po rezulton dhe aq keq për Kiara Titon. Moderatores i është rritur ndjeshëm numri i ndjekësve në Instagram. Ajo...

Nuk është tradhtia! Sipas Luizit, ja çfarë e lëndon më shumë një femër

0
Luiz Ejlli ka treguar së fundmi gjënë që sipas tij, e vret më shumë një femër. E ndonëse të gjithë mund të mendojnë së është...

“Po në turinj pse më vjen?” Antoneta shpërthen ndaj Luizit në shtëpinë e “BBVA”:...

0
Antoneta dhe Luizi janë përfshirë në një debat të fortë ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Teksa ishin duke diskutuar, banorja i...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL