‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

0
Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër të Flas” me Donald dhe Romeo Veshaj. Efi, ish-kokurrente e Big Brother Vip bëri bujë...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

0
Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP” nuk i ka kursyer sulmet ndaj moderatoreas Kiara Tito. Megjithatë, i ftuar ditën e sotme në...

Luizi i ndjek nga divani/ Olta-Qetsorit: Se mos trembesh… 

0
Teksa Olta dhe Qetsori po gatuanin dhe po bisedonin në kuzhinë, Luizi i cili ndodhej në oborr, hyri brenda dhe u ul përballë tyre. Ky...

Donald Veshaj thumbon ashpër banoren e “BBV”: M’u duke si puna e Oltës që…

0
Donald Veshaj ka thumbuar Olta Gixharin për eksperiencën e saj në Big Brother Vip Albania. Në programin që drejtohet prej tij, ai iu drejtua gazetares...

Habit ish-banorja: Vura kronometrin gjatë nominimit Kiara-Olta, ja pas sa minutash Arbana dha vendimin...

0
Ish-banorja e Big Brother VIP Albania1, Antonela Berisha ishte e ftuar së fundmi në “ Ftese në pesë”. Teksa ishte duke u folur për suksesin...

E ka harruar Kiarën? Nuk do e besoni dot se çfarë ka bërë Luizi...

0
Në “Big Brother VIP” është mbajtur së fundmi “Miss & Mister Big Brother” ku Luizi, Olta dhe Kristi ishin në rolin e jurisë. Jori...

Fenomeni ‘Luiz’/ Arjan Konomi ka dy fjalë për banorin e “BBVA”: Ja kombinimi që...

2
Luizi konsiderohet këtë vit si fenomeni i Big Brother Vip Albania. Mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas” analisti Arjan Konomi u...

Meridian Ramcaj: Luizi është simpatizant i Erion Veliajt, po sillet si “rilindas” se e...

1
Shoku i Luiz Ejllit, Meridian Ramçaj ka folur për lidhjet e këngëtarit në politikë. Ditën e sotme në një intervistë në Top News, ai...

Artan Thaçi: Nëse nuk do isha i martuar, edhe unë do luaja lojën e...

0
Artan Thaçi ishte i ftuar në “Mirage”, e aty foli shumëçka për eksperiencën e tij në “BBVK” si dhe tregoi për jetën e tij...

“Çfarë ka kurdisur”/ Luizi zbulon strategjinë e Oltës brenda shtëpisë më të famshme në...

0
Ndonëse Olta është afruar me Qetsorin dhe në një farë mënyrë po përpiqet të krijoi aleancë me të, Luizi mendon se e gjitha është...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL