Luizi dhe Maestro kapen me duar, Kiara futet t’i ndajë menjëherë (VIDEO)

0
Luizi, Kiara dhe Maestro nuk kanë reshtur së bëri shaka me njëri-tjetrin pasditen e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP. Kiara dhe Maestro e...

“S’ka më Butrint këtu, ka vetëm Luiz”, balerina ia plas në fytyrë Kiarës: Bombë…

0
Hyrjet e reja brenda shtëpisë së 'Big Brother VIP' duket se ndjeshëm kanë trazuar ujërat dhe kanë bërë që të ketë një situatë të...

Artisti që bëri tatuazhin e Luizit për Kiarën: Kur dola nga aty kuptova se...

5
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito tashmë kanë nisur një romancë dashurie brenda Big Brother VIP Albania, duke u kthyer në një nga çiftet më...

“Gjashtë vjet burg i ke prej Interpolit”, Fjolla Morina publikon bisedat private me Fisnik...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka bërë një rrëfim tronditës në një live të publikuar në Instagram. Ajo ka ndarë një histori nga...

Ilir Shaqirit nuk i mjafton fitorja e ‘Big Brother VIP 1’/ “Çmendet” rrjeti pas...

0
Edhe pse balerini i njohur Ilir Shaqiri u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother Vip 1, në rast se do të...

U përfol se i ka dhënë fund martesës me Xhensilën, veprimi i Bes Kallakut...

0
Prej disa ditësh në mediat rozë, po përflitet se çifti i njohur, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po kalojnë një krizë në marrëdhënien e...

Po përflitet se është ndarë nga Bes Kallaku, Xhensila HABIT me reagimin e saj:...

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk janë në ditët e tyre më të mira. Më herët u raportua se dyshja po përjetonin një krizë...

Fituesit të ‘Big Brother Kanada’ i ndodh e papritura, pasi e mbështeti Luizin..

0
Nuk është e re të thuhet por Luiz Ejlli është i lindur për “Big Brother VIP”. Strategjitë dhe intuita e tij kanë treguar se...

Kristi-Luizit: Fillo tani, ke rastin, bjeru të gjithëve bam, bam! Luizi: Do e nis...

0
Episode të reja po zhvillohen në Big Brother VIP pas Primes së mbrëmjes së kaluar. Luizi ka mbetur i mërzitur pas daljes së Efit dhe...

“Ti je kokrra e legenit, mu hiq sysh”/ Si agravoi debati mes Luizit dhe...

3
Luiz Ejlli është bërë nervoz me Armaldo Kllogjerin, pasi ky i fundit e ngacmoi në lidhje me ish-partnerin e Kiara Titos, Butrint Imerin. Teksa në...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL