‘Oh të kam zemër, të dua Kiara’/ Shikoni si reagoi Luizi pasi pa dronin...

0
Kiara po dëshmon dashuri dhe devotshmëri  ndaj partnerit të saj Luiz Ejlli që njohu në BBV. Luizi ka marrë sot një suprizë të bukur nga...

Qau kur mësoi vdekjen e tij, del biseda: Si e njohu Luizi Palin që...

0
Luiz Ejlli u përlot në studio kur mësoi për sulmin me armë ndaj Top Channel ku mbeti i vrarë roja i sigurisë Pal Kola. Luizi...

Efi rrëfehet si asnjëherë më parë: Nuk më interesojnë kërkesat për televizion, meritoja të…

0
Sot e ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë një nga ish-banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes. Në fillim ajo hyri si...

Premtoi se do ndihmojë familjen e tij, mësohet se çfarë e ka Luizi rojën...

0
Edicioni i Big Brother Albania ka nisur me lajmin për privimin nga jeta e rojes së Top Channel, Pal Koka Më i prekuri nga...

99.9% nuk dua ta shoh pas daljes nga shtëpia’! Për cilin banor e ka...

0
I ftuar ditën e sotme në Top Albania Radio në emisionin ‘Ndryshe’ ishte Meastro Armaldo Kllogjeri, ish- banor i ‘Big Brother VIP Albania’. Ai...

U kris miqësia pak ditë më parë, çfarë ndodhi mes Efit dhe Kiarës pas...

0
Kiara Tito ka qenë e eliminuara e mbrëmjes së djeshme nga “Big Brother VIP”. Moderatorja ishte në garë më një nga banoret më të forta...

Vis Pupa komunikon me partneren, gruaja i jep mesazhin e koduar për Luizin, ja...

0
Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar. Sot banorët...

‘Do të japim 10 mijë euro vetëm lyeje kokën si Luizi’. ‘Salloni’ i bën...

0
Në emisionin “Ndryshe” me Salsano Rapin, Adi Pojanën dhe Anxhela Baxhija rubrika e telefonatës kurth është një nga më të ndjekurat dhe më të...

(VIDEO) “Ç’punë ke ti me Luizin”/ Dori shpërthen i revoltuar, publikohet telefonata e Oltës...

9
Në prime-in e fundit të Big Brother VIP, Arbana Osmani i komunikoi banorëve ngjarjen që ndodhi në Top Channel mesnatën e së dielës. Të mbetur...

Jori e zhveshur me bikini, Luizi nuk ‘i reziston dot’ dhe i shkon pranë....

0
Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL