‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim...

0
Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së sotme, Armaldo u...

Shkak Bora? Opinionisti zbulon ‘krisjen’ e raportit me Arbana Osmanin, më hoqi nga ndjekësit...

0
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu Arjan Konomi ka zbuluar së fundmi arsyen se përse...

‘Pavarësisht si u soll pala tjetër…’ Robert Aliaj i flet Kristit për Kejsin..

0
Kristi ka mundur ditën e sotme të komunikojë me babain e tij, Robert Aliaj, i cili i ka treguar dhe njëherë mbështetjen për të...

“Është e rrezikshme…”, për cilën banore e ka fjalën Olta?

0
Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

“Ky Big Brother është shumë toksik, shumë i dhunshëm…”, ish banorja e “BBVA” reagon...

0
Në mbrëmjen gala të Top Albania Radio-s për 25-vjetorin e krijimit të saj ka qenë e ftuar edhe aktorja e njohur Arjola Demiri e...

Kush largohet? Luizi çon në nominim Kristin, Oltën dhe maestron..

0
. Luizi kishte përpara “Kutinë e Pandorës”. Zarfi i bardhë thonte që atë e prisnin në oborr miqtë e tij më të mirë. Ndërsa zarfi i...

Kështu po i feston Arta Elezaj festat e fundvitit

0
Bukuroshja dhe aktorja kosovare ka zgjedhur Parisin për të festuar festat e fundvitit Ajo është njëra prej femrave më të përfolura në Kosovë, për udhëtimet...

Ish-konkurentja e Për’puthen nuk fshihet më, publikon foton e parë krah të dashurit misterioz

0
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu Në fillim një tufë e madhe me trëndafila, së...

“Kur dola në skenë më plasën ujërat”/ Valbona Mema i përlot të gjithë, rrëfen...

0
Këngëtarja e njohur Valbona Mema e cila prej disa javësh është bërë pjesë e Big Brother Vip Albania ka rrëfyer gjatë rrugëtimit të saj...

Luizi në ‘tjetër nivel’: Ta han baba byçën ty edhe mamës, të dyjave ju...

0
Luizi dhe Kiara po merren me beben që duhet të kujdesin për provën e radhës. Luizi i flet bebes: “Ta han baba byçën ty…baba...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL