Olta bën deklaratën e papritur brenda “BBVA”: Ja si Luizi po keqpërdor vajzat brenda...

0
Olta mendon se Luizi i përdor vajzat. Teksa bisedonte me Qetsorin, Olta u shpreh se nuk e beson aspak faktin që Luizi është emocional,...

Olta merr mesazhin e padëshiruar nga banorja e BBVA, ja çfarë e mërziti aktoren

0
Sot janë zbuluar sekretet e banorëve të cilat i kanë thënë ditë më parë. “Kam tentuar të bëj vetëvrasje”, ishte sekreti i Luizit. Këtë e ka...

Olta: Luizi nuk mund të rri pa një vajzë të bukur afër (VIDEO)

0
simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra. Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe...

Biznesmeni i njohur zotohet se do ta organizojë dasmën madhështore të Luizit dhe Kiarës

0
Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para...

E bujshme: Fëmijët e CR7-ës rrihen nga shokët e tyre të klasës në Arabinë...

8
Cristiano Ronaldo ka vendosur të rrezikojë dhe të vazhdojë karrierën e tij larg Europës. Al Nasrs dhe Arabia Saudite tashmë është shtëpia e superyllit...

“Kam përgatitur spektakël për këtë muaj”/ Olta “kërcënon” Luizin: Do e bëj që të...

2
Banorët e “Big Brother VIP” po kalojnë muajin e fundit brenda shtëpisë, teksa loja mes tyre bëhet gjithnjë e më e fortë. Duke folur me...

“Dung, dung”/ “Publiku ka vendosur…”, kush e krijoi tingullin që na ndal zemrën kur...

0
Një nga tingujt që të gjithëve na ka mbetur në mendje nga spektaklet e Big Brother në Top Channel është padyshim tingulli i gongut...

Nuk flasin prej ditësh, Luizi kërcen për Oltën

0
Luizi ka dhuruar një shfaqje për Oltën, teksa ajo qëndronte e vetmuar në oborr. Ai nisi të kërcejë para saj duke krijuar një situatë komike...

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”/ Çfarë po ndodh mes tyre? Luizi nuk...

0
Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj...

“Luizi ka tentuar të kryejë vetëvrasje”, Olta habit me reagimin ndaj këngëtarit (VIDEO)

0
Gjatë kësaj javë banorët e “Big Brother VIP” u vendosën në provë nga vëllai i madh për të gjetur se cilit prej tyre i...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL