Ish-banori i BBV bën rrëfimin e papritur, tregon emrat e dy banoreve që ka...

0
Andi dhe Atdheu filluan në lidhje brenda shtëpisë së BBV Kosova. Andi u lidh me Gresën, ndërsa Atdheu me Xhulin. Mirëpo lehtë nuk e kish...

Çfarë po kurdis Olta? Aktorja u bën “presion” vajzave dhe merr nismën kundër Luizit...

0
Që nga dalja e Kiarës, Luizi e ka injoruar totalisht Oltën. Kjo nuk i ka pëlqyer aspak aktores. Ditën e sotme, ajo e ka nisur...

Ish konkurrenti i “Big Brother VIP” nxjerr zbuluar produksionin: Të gjithë banorët janë paguar

0
Në rrjet është aluduar shpesh nëse banorët e “Big Brother VIP” paguhen për qëndrimin e tyre në reality show. Këtyre aludimeve duket se ka vendosur...

“Kam humbur babain në det”- Rrëfimi emocional i Elvis Pupës për Oltën, i tregon...

0
Aktori i humorit, Elvis Pupa ka zbuluar teksa bisedonte me Oltën lidhur me gjendjen e tij emocionale brenda BBV, pasi këto ditë ai bën...

A është në një marrëdhënie? Elsa Lila flet për ish-bashkëshortin dhe tregon nëse rikthehet...

0
Pas historisë së arrestimit, rikthimi i Elsa Lilës ishte i bujshëm. Këngëtarja u rikthye fillimisht në rrjetet sociale e më pas në skenën e...

Marin Orhanasi: Luizin e kam çun lagjeje, është një rrugaç i bukur

10
Luiz Ejlli është kthyer pa diskutim në një fenomen, teksa fama e tij i ka kaluar edhe kufijtë shqiptarë. Ai është kthyer në një...

FOTO/ Ja çfarë po ndodh me Kiara Titon disa ditë pasi la shtëpinë e...

1
Moderatorja Kiara Tito la të shtunën e kaluar shtëpinë e Big Brother VIP, duke humbur mundësinë për të qenë në finale dhe gjithashtu edhe...

Jori e zhveshur me bikini, Luizi nuk ‘i reziston dot’ dhe i shkon pranë....

0
Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj...

Çfarë ndodhi në shtëpi? ‘Shpërthen’ Olta, kapet me banorin e ri: Mos më fol...

0
Olta ka debatuar me Gertin mëngjesin e sotëm në lidhje me prishjen e gjumit. Ajo i kërkoi atij mos të flasë më me zë të...

Nuk është Elvis Pupa, ja fansi i bashkëshortes së aktorit të humorit në BBV!...

0
Bashkëshortja e Elvis Pupës ka një fans brenda shtëpisë së BBV dhe ai nuk është aktori i humorit, por patrioti i saj Luiz Ejlli. Në...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL