Dhurata romantike dhe udhëtime luksoze, kush është i dashuri i ri i Oriola Marashit

0
Nis një kapitull i ri për modelen seksi Oriola Marashi. Një foto në “Instastory”-n e Oriolës së fundmi na lë të kuptojmë që ajo...

Triksa do t’i thotë të gjitha, nga lidhja me Donaldin deri tek reagimet pas...

0
Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu Beatrix Ramosaj do ta rrëfejë të gjithë historinë e...

Zbulohet se kur do të fillojë Big Brother VIP 2

0
Pyetja më e shpeshtë që po i bëhet Arbanës këto kohë është se kur do të nisë Big Brother VIP 2. Megjithëse ajo ka...

Arbana tregon se me çfarë ‘e mori në qafë’ Eduarti

0
Në një seri pyetje-përgjigjesh në Instagram, Arbana u pyet edhe për Eduartin, ose më saktë për dhëmbët e tij. Buzëqeshja perfekte e regjisorit nuk...

“Krenare për ty…”, Bora Zemani mbështet Donald Veshajn…

0
Bora Zemani ka shprehur serish se fundi mbeshtetjen e saj per Donald Veshajn. Tashmë u bë pak kohë që kur Bora dhe Donaldi e kanë...

Menaxheri i VIP-ave bën deklaratën e papritur: Ja kush është këngëtarja shqiptare më mendjemadhe…

0
Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura të publikut, e cila na ka bërë krenar në mbarë botën. E dimë se...

Fjolla Morina provokon me fustanin e ngushtë

0
Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të komentohet për secilin postim në rrjetet sociale, qoftë foto apo ndonjë deklaratë. Edhe së fundmi, këngëtarja është parë në...

Greta Koci ka një lajm të mirë për fansat e saj

0
Pas suksesit të këngës së fundit “Alo Alo”, Greta Koçi ka nisur punën për projektet e reja muzikore. Përmes një sesioni pyetjesh -përgjigjjesh në llogarinë...

Si e priti Bora Zemani imitimin në “Portokalli”? Salsano Rrapi habit me deklaratën e...

0
Salsano Rapi dhe Lori kanë qenë së fundmi të ftuar në “Wake Up” ku kanë rrëfyer për eksperiencën e tyre në “DWTS”. Aktori dhe prezantuesi...

“Hajde hajde dil po s’të shkarravita fytyrën”, Megi Pojani i reagon qytetarit

0
“Laje o bush”, ishin fjalët që një qytetar shkroi sipër veturës së bukuroshes shqiptare Megi Pojani. E ky mbishkrim ‘e nervozoi’ shumë Megin. Ajo i reagoi...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL