Provokon Luiz Ejlii, poston foton me Ramën, por përshkrimi është një thumb për kryeministrin

0
Pas përfundimit të “Podcastit”, Luizi ka postuar një foto me Edi Ramën. Të dy të buzëqeshur, por këngëtari provokon me mesazhin që e shoqëron...

Ushtria dhe “bishat” amerikane zbarkojnë në Shqipëri, ambasada e SHBA del me njoftimin e...

0
Ambasada e SHBA-së në Tiranë shkruan se ushtarët dhe pajisjet amerikane janë tashmë në Shqipëri për të marrë pjesë në stërvitjen e përbashkët shumëkombëshe...

Ekzekutimi i 44- vjeçares nga kunati në Elbasan, nëna e viktimës zbardh detajet e...

0
Nëna e Alma Qevanit, e cila humbi jetën pasi u vra me sëpatë nga kunati i saj Tefik Tashi, ka folur për herë të...

Gaza ceasefire ends five days of fighting that left dozens dead

0
Relative calm has returned to the blockaded Gaza Strip after a ceasefire that has ended five days of cross-frontier fire between Israel and militant groups in...

Fresh Blow to Net Zero as British Gas Refuses to Install Heat Pumps in...

0
British Gas has thrown a large spanner into the Government’s Net Zero ambitions by stating that it will refuse to install heat pumps in...

The tragedy of Japan’s ‘masked’ children who refuse to remove their masks (photos)

0
Children in Japan are no longer required to wear masks at school, but again 68% of them say they will continue to wear them,...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 maj 2023

0
Dashi Ju keni arritur një pikë kthese të rëndësishme dhe tani duhet të rimendoni strategjinë tuaj. Ju keni mësuar shumë për veten dhe atë që...

Çfarë po ndodh me çiftin? Kiara Tito s’ndryshon mbiemrin pas martesës me Luizin

0
Dasma e Luizit dhe Kiarës ishte padyshim ndër ceremonitë më romantike që kemi parë në ekran. Çifti, rreth 3 muaj pas nisjes së një...

“Vëllai jonë qofsh i xhenetit”/ E shpallën të vdekur, reagon ashpër Ronaldo Sharka

0
Ndodh shpesh që në rrjetet sociale të gjeni informacione të gabuara, të pasakta dhe të rreme. Kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë,...

Ermal Mamaqi: Luizit i duhet një këshilltar i mirë, pas përfundimit të Big Brother...

0
Aktori, producenti dhe tashmë trajner motivimi, Ermal Mamaqi ishte i ftuari i radhës në “Më lër të flas” me Donald dhe Romeo Veshaj. Mes tjerash,...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL