Ballina Showbiz “Çdo Kiara në finale?!”/ Oltës nuk i del e keqja: Luizi gaboi...

“Çdo Kiara në finale?!”/ Oltës nuk i del e keqja: Luizi gaboi rëndë me të (VIDEO)

78

Bisedat për finalistët kanë qenë shumë të shpeshtë në shtëpi, ku banorët aludojnë se cilët prej tyre mund të mbërrijnë deri në finale.

Olta tha se Kiarën e sheh në finale. Ndonëse një gjë të tillë nuk e ka thënë kurrë më parë, madje sot i tha Kiarës që mezi pret që ajo të dalë nga shtëpia, ajo sot i tha Deas dhe Shpatit se Kiara mund të jetë finaliste.

Sipas saj, këtë ide në kokë ia futi Armaldo, i cili gjatë një bisede me të sot në mëngjes, i kishte thënë se Kiara mund të mbërrijë në finale.

Olta madje komentoi edhe veprimin e Luizit kundrejt saj. Sipas Oltës, Luizi gaboi rëndë me Kiarën dhe nëse ajo do ishte votuese, apo teleshikuese, do e kishte parë po me të njëjtin sy atë situatë.

Artikulli paraprak“O dështak,o provincial, pse më dole sot para”/ Luizi i kthehet keq Deas për sjelljen e saj me Shpatin: Bën gjithçka për lojë
Artikulli tjetër“Nuk jam nëna jote të vrapoj pas teje”, degradon situata në “BBV” mes banorëve: Të jap para nëse do që të bësh ndërhyrje estetike (Video)