Ballina Info ShowBiz Çfarë e bëri Arbana Osmanin të “shpërthente” në lot? (VIDEO)

Çfarë e bëri Arbana Osmanin të “shpërthente” në lot? (VIDEO)

133

Çfarë e bëri Arbana Osmanin të "shpërthente" në lot? (VIDEO) - Albeu.com

Prej ditësh moderatorja Arbana Osmani po zhvillon një tur udhëtimesh së bashku me partnerin e saj regjisorin Eduart Grishaj.

Vendet të cilat ata kanë vizituar gjatë këtyre ditëve të cilat moderatorja i ka postuar në profilin e saj të Instagramit janë Italia, Londra dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ajo ka postuar së fundmi.

Pak orë më parë ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Insta story një video ku shihet një burrë teksa I propozon të dashurës së tij, dhe kaq mjaftoi që moderatorja të shpërthentenë lot nga kjo gjë.

Këtë video ajo e shoqëron me mbishkrimin:

“Ne po ecnim në park dje dhe dëshmuam një moment romantik të dy personave komplet të huaj. Dhe hamendësoni kush nisi të qajë.”

Sa i përket planeve për tu rikthyer në ekran, prezantuesja ka treguar se nuk ka asnjë plan dhe se do e shohim vetëm në fund të dhjetorit kur pritet të fillojë sezoni i dytë i “Big Brother Vip 2”.

 

 

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakËshtë një qiell tjetër…Poezi nga Emily Dickinson
Artikulli tjetërE kërcënoi me video intime, Melik Balkici zbulon raportin që ka me Fjorin dhe ish-konkurrentët e tjerë pas Për’puthen: Antonia është në listën e…