JiL.al - Jeto i Lumtur

Çfarë ndodhi mëngjesin e sotëm? I vetëm përballë pishinës, Luizi ‘shkrihet’ në lot (VIDEO)

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Mëngjesin e sotëm Luiz Ejlli e ka nisur duke bërë një xhiro rreth pishinës. Gjatë kësaj kohe ai është përlotur dhe pranë tij nuk ishte asnjë nga banorët.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që këngëtari përlotet teksa qëndron vetëm në mëngjes.

I pyetur njëherë nga Arbana Osmani se pse përlotet në mëngjes, Luizi u shpreh se është një këngë që i kujton babain e tij të ndjerë, i cili e pëlqente atë.

Por sot nuk ishte ajo këngë në sfond, ishte një tjetër dhe nuk dihet se pse këngëtari ka qarë.