Ballina Contact

Contact

Kush jemi?

Portali “Jeto i Lumtur.al” është një faqe mediatike edukative dhe motivuese. Në të do të gjeni poezi, thënie, histori frymëzuese, fragmente romanesh e të tjera, që kanë për qëllim motivimin, frymëzimin dhe edukimin e lexuesve tanë…
Vizitoni faqen në web:
https://jetoilumtur.al/
Ne operojmë me faqe shumë serioze në rrjetet sociale dhe në instagram.

Rrjetet Sociale:

1 – Thënie Të Mençura 132.000

2 -Zinxhiri.al 100.000

2- Fv.al Forumi virtual.Com 88,170

3 – Bora Zamani 70.000

4 – To.com 47,100

5 – Jeta e Femrës 20,570

6 – Jeto I Lumtur.al 12,000

Grupet përkatëse:

1-Thënie Të Mençura 20,000
2-Thenie Filozofike 56,000


Instagram Sfidojejeten.al 15,000

Ne ju ftojmë të bashkëpunoni me stafin tonë tepër të kualifikuar, për reklamimin e biznesit dhe produkteve tuaja.
Ju mirëpresim, faleminderit!

Kontakto

Tirane Sheshi Skenderbe

 

Reklamo

 

Email:info@jetuilumtur.al

 

Dergo nje mesazh

    LATEST POSTS

    Paralajmërimet e Meri Shehut për javën: Ish-i trondit Peshqit, Virgjëresha kujdes...

    0
    Java e fundit e Marsit vjen me një rreshtim  planetësh që do të funksionojë si një matës force për shenjat e zodiakut. Astrologia Meri...