Ballina Info ShowBiz Dasma me të ftuar “Vip” e Ilir Shaqirit/ Kush mungoi në ditën...

Dasma me të ftuar “Vip” e Ilir Shaqirit/ Kush mungoi në ditën më të rëndësishme të balerinit

132

Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela kanë realizuar dasmën e tyre në Shqipëri, në një ditë mjaft të veçantë për çiftin, pikërisht në ditëlindjen e nuses.

Ceremonia martesore është zhvilluar në Durrës, dhe çifti i kanë thënë sërish po njëri-tjetrit.

Të pranishëm në dasmë ishin shumë personazhe të njohur dhe ish-banorë të “Big Brother Vip”.

Por duket se në dasmën e koreografit mungonte këngëtari Sabiani, personi me të cilin Iliri kishte një raport shumë të mirë brenda shtëpsië së “Big Brother”.

Ky i fundit e konsideronte si vëlla balerinin, por miqësia e tyre siç duket është krisur.

Sabiani ka publikuar një video pak orë më parë duke treguar se ndodhet në jug të Shqipërisë duke shijuar një darkë me të birin.

Dasma me të ftuar “Vip” e Ilir Shaqirit/ Kush mungoi në

Kujtojmë se këngëtari i habiti të gjithë teksa i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, rrëfeu se “vëllai” i tij Iliri ishte personi që kishte përfituar më shumë nga ai.

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprak6 rregullat e aplikimit të kremit të diellit
Artikulli tjetërMendon se je një person i qetë? Ky test psikologjik do ta vërtetojë nëse je, apo jo