Ballina Lajme Dënohet me 40 orë punë publike/ Kryebashkiaku i Mallakastrës përfundon dëshminë në...

Dënohet me 40 orë punë publike/ Kryebashkiaku i Mallakastrës përfundon dëshminë në SPAK: Beteja ligjore vazhdon

3

Kryebashkiaku i Mallakastrës dënohet me 40 orë punë publike.

Qerim Ismailaj pas përfundimit të dëshmisë në SPAK ka dhënë një komunikim për mediat.

Pas më shumë se dy orësh në SPAK Ismailaj tha se do të vazhdojë betejën ligjore.

“Në fund fare u dha 40 orë punë publike. Por ne do të vazhdojmë betejën ligjore”, tha ai.

Artikulli paraprakHoroskopi për 2 shkurt 2023
Artikulli tjetërPo përpiqen t’i ndajnë? Amos dhe Dea bëjnë planin kundër Luizit dhe Kiarës pasi i kërcënuan dhe nuk shkuan në ‘dasëm’ (VIDEO)