Ballina Lajme Kronikë Detaje të trishta! Ëndrra amerikane iu këput në mes/ Babai i 20-vjeçarit...

Detaje të trishta! Ëndrra amerikane iu këput në mes/ Babai i 20-vjeçarit që u vra në Tiranë fitoi lotarinë, do niseshin drejt SHBA

129

Tiranë- Stiven Toshkesi, i riu që iu mor jeta në mënyrë makabre në Tiranë do të emigronte bashkë me familjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Gazetarja Klodiana Lala tha se babai i tij kishte fituar lotarinë. Lala shtoi se babai i tij do të nisej sot drejt SHBA-ve dhe më pas do të merrte të gjithë anëtarët e familjes.

“Babai i tij sot do nisej në SHBA sepse kishte fituar lotarinë dhe familja do bashkohej me të më pas,”- tha Lala ndër të tjera.

Dy 18-vjeçarët Enzi Maze dhe Axel Hoxhaj i kishin zënë pritë Stiven Toshkesit në momentin kur ai po kthehej nga puna për në banesë dhe e kanë goditur menjëherë disa herë me thikë pas shpine, duke i shkaktuar plagë të rënda. 19-vjeçari u transportua në spital, por nuk arriti dot t’u mbijetonte plagëve të

Artikulli paraprak“E di që nuk të rr*het fare për mua”, plas keq në BBV, degjeneron debati mes Efit dhe Kiarës, moderatorja shpërthen në lot
Artikulli tjetër“Boll më quajte mashtruese”/ Kiara s’mban nervat ndaj Efit: Kam dhe unë një zemër që po më plas…