Ballina Info ShowBiz Dikur mikesha të pandara, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella i japin fund...

Dikur mikesha të pandara, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella i japin fund miqësisë! Kush është mashkulli që hyri mes tyre?

60

Ato që dikur ishin dy nga mikeshat më të mira në showbizin shqiptar dhe shpreheshin se për njëra-tjetrën do sulmonin këdo, sot kanë prishur raportet me njëra-tjetrën. Po flasim për dy vajzat seksi Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi.

 

Fillimisht është vënë re se dy modelet nuk ndiqen më në Instagram. Ato janë shumë aktive në këtë rrjet social ku shpesh shfaqeshin bashkë dhe bënin postime për njëra-tjetrën. Mirëpo, tanimë nuk ndiqen më dhe në ditët e sotme një ‘unfollow’ në Instagram përkthehet shpesh në prishje të marrëdhënieve.

 

 

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakKeni një fjalë “në majë të gjuhës”, por nuk e thoni dot, ja çfarë është në të vërtetë ky problem
Artikulli tjetërZgjidhni një zanë dhe zbuloni si ju shohin të tjerët dhe çfarë mendojnë për ty..