Ballina Lajme E FUNDIT/ E rëndë Durrës! 42-vjeçari vetëvaret në banesë (Detajet e para)

E FUNDIT/ E rëndë Durrës! 42-vjeçari vetëvaret në banesë (Detajet e para)

117

 

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar kët

 

Një ngjare e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 42-vjeçar ka varur veten ne banesen e tij.

Mesohet se policia ndodhet në vendngjarje por nuk ka akoma të dhëna zyrtare.

Postimi i plotë i Policisë- Durrës/Informacion paraprak

Më datë 29.07.2022, në lagjen Nr.1 Durrës, është gjetur, dyshohet i vetëvarur, në banesë shtetasi E. Gj., 42 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.…jetoilumtu.al/  

 

Burimi lajmifundit.al/

Artikulli paraprakCiklon dhe stuhi drejt Ballkanit, a preket Shqipëria?
Artikulli tjetërVera dhe dashuria: a e dini tashmë cili është tipi juaj ideal?