Ballina Showbiz “E telefonova dhe …”, Eni Tare zbulon si e priti i ati...

“E telefonova dhe …”, Eni Tare zbulon si e priti i ati rrëfimin e tij në BBV

106

I ftuar në emisionin “Pardon My French” Eni Tare, banori më i fundit i eleminuar nga shtëpia e BBV, ka përshkruar rrugëtimin e tij magjik në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ai komentoi banorët e tjerë dhe foli më shumë për rrëfimin e tij të sinqertë të mbrëmjes së kaluar.

“Gocat e televizionit, pas rrëfimit tim, po më shkruajnë dhe po më suportojnë. Familja dhe shoqëria e dinin historinë e të kaluarës sime. Ai rrëfim ishte për të kuptuar nga vjen Eni, çfarë e ka bërë të fortë të edukuar dhe të gatshëm për të marrë përgjegjësi.”

“Sot herët në mëngjes e kam telefonuar, sepse unë e telefonoj i pari. I thashë se si iu duk, patjetër që i pëlqeu. Ai e di që e kam falur kam vite që kam komunikim me të. Ai nuk flet shumë për këto gjëra.

Në përditshmërinë e tij do doja t’i ngjaja, është më i shkathët, më gazmor. Ai e di si është historia dhe e di që të gjitha ato fjalët ishin të vërteta.

E kaloi me sportivitet, i pëlqeu ai fundi. Kam kohë pa shkuar sepse kam qenë i angazhuar me punë edhe nuk kam pasur mundësi.”

Artikulli paraprak“A t’merr ty malli?”/ Pas deklaratave të Luizit, Butrint Imeri reagon menjëherë për Kiarën dhe i ‘shtang’ të gjithë (Foto)
Artikulli tjetërE vdekur prej 4 vitesh/ Gjenden eshtrat e 38-vjeçares, familjarët: Askush nuk u interesua për vajzën tonë