Ballina Info ShowBiz Elvana Gjata shfaqet elegante në shfaqjen e modës të Valdrin Sahitit

Elvana Gjata shfaqet elegante në shfaqjen e modës të Valdrin Sahitit

67

Mbrëmë është zhvilluar pasarela e dizajnerit Valdrin Sahiti, ku ai prezantoi edhe koleksionin e tij më të ri.

Kujtojmë se kjo mbrëmje ishte e përgatitur deri në detajin më të vogël.

Të pranishmit gjithashtu u përkujdesen edhe për pamjen, që të dukeshin sa më të përsosur, por që padyshim Elvana shkëlqeu ndryshe nga të gjithë.

Ndërsa në mesin e shumë fytyrave publike në këtë event, ishte edhe këngëtarja Elvana Gjata.

Një fustan të zi dhe të mbuluar me gurë bënte qe këngëtarja të shfaqej mjaft elegante dhe tërheqëse.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakMarina Vjollca feston ditëlindjen, Getoar Selimi: Ti më bën krenar për gjërat që kemi ndërtuar së bashku
Artikulli tjetërKantautori i njohur shqiptar, Alban Skënderaj ka paralajmëruar një tjetër projekt të ri muzikor.