Ballina Showbiz Erjoni dhe Mikela rikthehen sërish në “Për’puthen”, ja arsyeja!

Erjoni dhe Mikela rikthehen sërish në “Për’puthen”, ja arsyeja!

215

Janë rikthyer sërish ditën e sotme në “Për’puthen”, dy ish-konkurrentët Erjoni dhe Mikela. Ish-konkurrenti ka treguar se po vjen sërish në emision për t’i kërkuar një mundësi të dytë për rikthim Mikelës, pasi si pasojë e distancës, gjërat mes tyre nuk ishin njësoj siç kanë qenë.

Nga ana tjetër Mikela është shprehur se do të dëgjojë atë çfarë ka për të thënë Erjoni e më pas presim se si do të vazhdojë historia.

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar kët

Erjoni: Me ne ndodhi diçka që nuk ndodh shpesh. Nga njëra anë ishte distanca, e bëri të veten dhe I jepte ato ngacmimet. Kur nuk e kishim afër njëri-tjetrin situate kalonte në konflikte. Mund të them se 99% të fajit e kisha unë. Sa herë i kam shprehur dëshirën për tu rikthyer kam marrë gjysmë refuzim e gjysmë mundësi, prandaj kam ardhur këtu për të sqaruar disa gjëra.

Mikela: Nga t’ja nisësh, unë jam e ftuar sot dhe para do dëgjoj pastaj do flas…intv.al

../www.jetoilumtur.al

Artikulli paraprakArtan Hoxha zbulon një tjetër pistë për Martinaj: Në histori u përfshi Rama dhe Berisha, kjo është lëvizja që…
Artikulli tjetërSi të parandaloni artritin: 11 gjërat që mund të bëni për t’i mbajtur kockat tuaja të shëndetshme…