Ballina Life Style Festë në familjen e ‘babait’ të facebook, Mark Zuckerberg

Festë në familjen e ‘babait’ të facebook, Mark Zuckerberg

62

Themeluesi i Meta, Mark Zuckerberg dhe gruaja e tij Priscilla Chan po festojnë dhjetëvjetorin e martesës. 

Ata u martuan në oborrin e shtëpisë së Zuckerberg me një ceremoni modeste që përfshinte më pak se 100 të ftuar.

Ai postoi një fotografi në Facebook nga dasma e tyre, teksa mban dorën e gruas së tij, duke shkruar: “10 vjet të martuar dhe gjysma e jetës sonë së bashku”.

LIFE STYLE

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakHoroskopi ditor, e premte 20 maj 2022
Artikulli tjetër8 gabimet që bëhen gjatë intervistimit për punë