Ballina Info ShowBiz Festoi 62-vjetorin, Donaldi me fjalë të ndjera për Agron Llakajn

Festoi 62-vjetorin, Donaldi me fjalë të ndjera për Agron Llakajn

141

Aktori i madh i humorit, Agron Llakaj festoi ditën e djeshme 62 vjetorin. Ai mori urime të shumta nga njerëzit e tij të dashur, të cilët padyshim ia bënë ditëlindjen më të bukur.

Kolegu dhe miku i tij, Donald Veshaj i ka dedikuar disa fjalë të ndjera në rrjete sociale. Ai ka publikuar një foto të Agronit, duke e quajtur “mjeshtër”.

“Edhe 100 vjeç mjeshtër! Të dua shumë”, ka shkruar Donaldi.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakNë një lidhje dashurie, njihuni me vajzën që i ka marrë zemrën Edit të Përputhen
Artikulli tjetërU shpreh se “Të jesh grua në Shqipëri është punë burrash”, Semi i bën komentin epik Borës