Ballina Showbiz Fifi: Me kan i mirë të mysin, me pas bisht ta presin,...

Fifi: Me kan i mirë të mysin, me pas bisht ta presin, s’e pate, ta ngjisin

157

Duke pasur mijëra ndjekës në rrjete sociale ajo shpeshherë përballet me kritika të ndryshme mbi të cilat edhe reagon.

Së fundi, ajo ka ndarë disa imazhe të reja në Instagram derisa është duke i shijuar pushimet krahë të dashurit, Adis Patushi.

Ajo që mori vëmendje është mbishkrimi që ka lënë në fotografitë: “Me kan i mirë të mysin, me pas bisht ta presin, s’e pate, ta ngjisin”.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakHoroskopi ditor, e premte 3 qershor 2022
Artikulli tjetërZgjidhni figurën që ju pëlqen më shumë dhe shikoni se çfarë do të thotë për të ardhmen tuaj!