Ballina Info ShowBiz Foto/ Bora dhe Donaldi ‘kapen mat’ duke bërë ‘shopping’ në Genova

Foto/ Bora dhe Donaldi ‘kapen mat’ duke bërë ‘shopping’ në Genova

63

Foto/ Bora dhe Donaldi ‘kapen mat’ duke bërë

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj janë rikthyer bashkë, dhe kjo nuk ka më vend për dyshime.

Dyshja më e përfolur e momentit janë parë së fundmi bashkë në Genova.

“Kryefjala.com” ka publikuar fotot ku Donaldi dhe Bora shihen duke bërë pazare në ‘outlet’-in Seravalle në Genova.

Çifti deri më tani nuk e kanë konfirmuar rikthimin bashkë.  E vetmja që ka reaguar në mënyrë të drejtpërdrejtë ka qenë Bora Zemani, e cila ka pranuar se nga ana e aktorit ka pasur lutje e kërkesë për falje, por asgjë më tepër.

Nga ana tjetër, aktori është parë teksa vijon me dedikime e këngë kundrejt moderatores, që siç duket kanë funksionuar.

Foto/ Bora dhe Donaldi ‘kapen mat’ duke bërë

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakÇfarë bëjnë meshkujt kur janë të dashuruar
Artikulli tjetërArjon Muça zbulon të keqen e Bora Zemanit: Kur futet në studio…