JiL.al - Jeto i Lumtur

FOTO/ Hyrje të reja në “Big Brother VIP”?! Çfarë pritet të ndodhë sot brenda shtëpisë

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Ai është një shoë televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë.

Është një garë e pastër midis banorëve, qëllimi i së cilës është të ketë një fitues. Të paktën një banor eleminohet çdo javë me anë të një procesi votimi, ku vendimin e merr publiku ose në rastet kur prish rregullat e lojës. Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “BBV” kanë transmetuar emocione të forta, ku secili banor me historitë dhe personalitetin e tij, është kthyer në protagonist të përditshmërisë sonë, duke na tërhequr edhe me raportet që krijojnë me njëri-tjetrin, por edhe me konfliktet që mbizotërojnë brenda në shtëpi.

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes e padyshim çdo e re që ndodh nuk kalon pa u diskutuar. Vetëm pak më parë me anë të një Instastory, prezantuesja e spektaklit, Arbana Osmani na ka zbuluar se në shtëpi do të ketë ‘hyrje të reja’ dhe janë pikërisht fëmijët me aftësi ndryshe si një  surprizë shumë e këndshme për banorët.

Sot në shtëpinë e Big Brother vizitorët më specialë

FOTO/ Hyrje të reja në "Big Brother VIP"?! Çfarë

LEXO TË RADHË

FOTO/ Futbollisti shqiptar i bën surprizën e papritur Luizit në shtëpinë e Big…

Shakaja “pa kripë” e Deas për fëmijët jetim që bëri bujë në rrjet, ja vendimi i papritur i blogeres…

Kunati i Luizit surprizoji këngëtarin, por nuk e përmendi Kiarën/ Flet miku i…