Ballina Info ShowBiz FOTO: Policia në shtëpinë e Ilir Shaqirit!

FOTO: Policia në shtëpinë e Ilir Shaqirit!

139

Balerini i njohur Ilir Shaqiri pasi triumfoi në BBV ka qenë shumë aktiv dhe në qendër të vëmendjes mediatike.Së fundmi Iliri ka postuar në Instagramin e tij një selfie me disa policë,Ndonëse të gjithë duken të buzëqeshur në foto, përshkrimi i balerinit ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë ndjekësve,

“Kur vinë me të arrestuar dhe ia hedh me një foto”-ka shkruar fituesi i BBV.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakHeshtja ime bërtet brenda meje   Mauro Poggi
Artikulli tjetërMjeku humbi jetën në aksident/ “S’mund ta besoj që nuk je më”, mesazhi prekës i të fejuarës: Ike si hero