Ballina Info ShowBiz Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kurorëzojnë dashurinë e tyre

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kurorëzojnë dashurinë e tyre

53

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, ka kohë prej kur ishin në një lidhje të hapur. E tashmë ata i kanë dhënë fund zyrtarisht beqarisë. Çifti dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë.

 

Ata kanë publikuar një fotosesion në llogaritë e tyre personale në Instagram, gjersa Eni shfaqet me fustan të bardhë e Genci me kostum të zi. “Z. & Znj. Prelvukaj. Të martuar që nga viti 2019”, ka shkruar Koçi në postimin e shpërndarë me ndjekësit.

Ndryshe pak kohë ka prej kur flitej për pritjen e një fëmije, të cilën nuk e kanë konfirmuar ende.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprak3 arsyet pse prindërit nuk duhet t’i ndihmojnë fëmijët me detyrat e shtëpisë
Artikulli tjetërMarina Vjollca feston ditëlindjen, Getoar Selimi: Ti më bën krenar për gjërat që kemi ndërtuar së bashku