Ballina Showbiz Habit Kristi: Luizi është lojtari im i preferuar

Habit Kristi: Luizi është lojtari im i preferuar

19

Gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP”, Kristi ka lënë të kuptohet se është me grupin e Oltës. Mirëpo deklarata e tij e fundit i ka habitur të gjithë.

Habit Kristi: Luizi është lojtari im i preferuar

Gjatë një bisede me Kiarën dhe Luizin, Kristi është shprehur se Luizi është banori që e kupton më shumë në shtëpi. Ai ka shtuar se këngëtari është lojtari i tij i preferuar.

Habit Kristi: Luizi është lojtari im i preferuar

Kiara e pyeti nëse Luizi e kupton atë më mirë se Olta dhe Kristi e pohoi.dailyxing

Artikulli paraprakA është në pritje të ëmbël Bora Zemani? Flet për herë të parë moderatorja e Top Channel
Artikulli tjetërBeatrix Ramosaj tregon banoren e saj të preferuar në “BBVA” dhe nuk ndal ‘kunjat’ për Luiz Ejllin (Foto)