JiL.al - Jeto i Lumtur

I doli kundër Luizit, nuk do besoni sa mijë followers ka humbur Efi

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Mbrëmë, Efi dhe Luizi kishin një debat të fortë në Prime pasi Luizi kishte thënë se nuk do dëshironte që vajza e saj apo motra të shkonte të Përputhen dhe 30 meshkun ti drejtojnë gishin që e dëshirojnë.

Efi ka kohë që i ka dal kundër Luizit ku javën e kaluar ajo i ka ofenduar edhe nënën Luizit ku kjo e ka prekur shumë Luizin ku ai i ka thënë se ajo ka punë me nënën e tij pasi e përmendi dhe ofendoi.

Që nga kjo kohë fansat kanë filluar ta ‘ndëshkojnë’ Efin duke humbur followers në Instagram por sidomos nga situata mbrëmë ku Efi foli keq ka humbur shumë ndjekës.

Kur ajo u kthye në shtëpi kishte 578 followers ndërsa kur iu kthye kunder Luizit ka humbur plot 20 mijë ndjekës dhe ështe duke humbur secilën herë më shumë.

Ndryshe, herën e parë kur u eleminuar Efi ka fituar afër 400 mijë ndjekës ku shimica ishin nga fansat e Luizit, ndërsa duket se tani po e ‘ndëshkojnë’ pasi iu kthye kunder shokut që ta fitoj vetë lojën./InfoKosova/ Shiko foton:

Më të lexuarat

Kiara ka mohuar punën e parë? Dalin fotot që nxjerrin zbuluar ish-banoren e “BBVA”

Pas debateve të forta, Efi bën deklaratën e fortë ndaj Luizit: Është nga…

Fansat e “Big Brother” i thyen xhamat e makinës? Reagon Zhaklin Lekatari